Ukrainki szukają Polaków – ranking portali randkowych

Ukrainki szukają Polaków

Zadajesz sobie pytanie gdzie Ukrainki szukają Polaków i jak możesz je poznać? W dzisiejszych czasach jest to bardzo proste, w związku z napływem ukraińskich imigrantów do Polski, w tym wielu dziewczyn i kobiet. Polacy są uważani przez Ukrainki za naród wykształcony i żyjący na wysokim standardzie, co sprawia, że Ukrainki chętnie szukają na męża Polaka.

Ukrainki szukają Polaków – ranking portali randkowych

Internet jest przepełniony ukraińskimi portalami randkowymi dla mężczyzn z całego świata, w tym z Polski. Istnieje również mnóstwo grup na Facebooku, na których możesz poznawać samotne kobiety z Ukrainy. Niestety, większość ogłoszeń jest fałszywa, dlatego powinieneś skorzystać z najpopularniejszych i zweryfikowanych pozytywnymi opiniami opcji.

Przygotowałem specjalny ranking portali do poznawania Ukrainek, który znajdziesz poniżej. Skupiłem się na tych portalach, na których znajdziesz wiele zweryfikowanych ogłoszeń kobiet z Ukrainy, które szukają Polaków.

1. SAMOTNE-UKRAINKI.COM.PL

Nasz portal jest najlepszym serwisem randkowym do poznawania Ukrainek, ponieważ został on przygotowany specjalnie z myślą o nich. Znajdziesz tu tysiące ogłoszeń kobiet, część z nich w zakładce Ogłoszenia Ukrainek.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich ogłoszeń oraz specjalnych funkcji naszego portalu, wystarczy, że się zarejestrujesz za darmo.

Nasz portal dba przede wszystkim o prywatność naszych użytkowników, poprzez dokładne weryfikacje ogłoszeń oraz brak konieczności wstawiania zdjęcia swojej twarzy w ogłoszeniu.

Liczne pozytywny opinie są dowodem na to, że warto go wypróbować, wchodząc w zakładkę rejestracja.

2. Erodate

Erodate jest jednym z najpopularniejszych polskich portali randkowych, ze względu na ilość ogłoszeń kobiet, które szukają mężczyzn. Bez wątpienia jest to lider, jeżeli chodzi o portale tego typu.

W Erodate możesz się zarejestrować za darmo, natomiast jeżeli chcesz korzystać z każdej dostępnej funkcji, kup specjalne konto premium.

Portal ten posiada wiele zalet, między innymi weryfikowanie ogłoszeń kobiet (również Ukrainek), przez co możesz mieć pewność, że nawiązujesz kontakt z prawdziwą osobą.

To wszystko sprawia, że jest on na pewno warty spróbowania swoich sił poprzez rejestrację i wykup konta premium.

Zarejestruj się w Erodate

3. Randki na Facebooku

Facebook, czyli najpopularniejszy portal społecznościowy pełni również funkcję portalu randkowego. Tysiące jego użytkowników w Polsce zakładają swoje profile randkowe, w tym również mnóstwo Ukrainek.

Wystarczy, że zarejestrujesz się na Facebooku oraz utworzysz swój profil w Randkach na Facebooku. Podczas zakładania takiego profilu wybierasz między innymi jakiego partnera szukasz, co znacznie ułatwia jego znalezienie.

Randki na Facebook

4. Tinder

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji do randkowania. W związku z tym, że korzysta z niej tak wielu użytkowników, znalezienie odpowiedniej osoby nie jest w niej problemem. Specjalny algorytm pozwoli dobrać Ci odpowiednią drugą połówkę, w tym przypadku Ukrainkę, z którą będziesz mógł nawiązać kontakt oraz się umówić.

Na oficjalnej stronie Tindera możesz utworzyć konto oraz pobrać aplikację do randkowania. Możesz to zrobić na telefonie z każdym systemem operacyjnym.

Jest to bez wątpienia lider na rynku aplikacji do randkowania, więc na pewno warto z niego skorzystać.

Aplikacja Tinder

Co Ukrainki myślą o polskich mężczyznach?

Ukrainki mają wyrobione bardzo pozytywne opinie o Polakach. Uważają Polaków za dobrze wykształconych, inteligentnych oraz pracowitych. Coraz częściej słyszymy o małżeństwach zawieranych pomiędzy Polakiem i Ukrainką. Nic dziwnego, oba narody się do siebie bardzo przyciągają i uzupełniają w małżeństwie.

Ponadto, inną pozytywną cechą Polaków dla Ukrainek jest również ich sytuacja finansowa, która może zapewnić Ukrainkom poczucie bezpieczeństwa. Ma to niewątpliwy wpływ na przewagę polskich mężczyzn nad m.in. Ukraińcami.

Dzięki podobieństwom kulturowym, Ukrainki bardzo szybko przyzwyczajają się do Polaków i przyswajają ich kulturę, co sprzyja powstawaniu nowych związków i małżeństw.

Jakie są Ukraińskie kobiety?

Ukrainki są przede wszystkim życzliwe, szczególnie w stosunku do Polaków. Są bardzo powiązane z kulturą i starają się ją kultywować, ale również nie boją się przejmować kultury Polaków.

Są idealnymi kandydatkami na żony, ze względu na podejście do życia i skłonność do wchodzenia w stałe, długoletnie związki. Lubią poczucie bezpieczeństwa, które zapewniają im Polscy mężczyźni.

Przygotowałem listę cech Ukrainek, na podstawie której możesz stwierdzić, czy odpowiadają Ci one. Ukrainki są:

  • przywiązane do tradycji
  • życzliwe
  • ciepłe i opiekuńcze
  • pracowite
  • grzeczne i taktowne
Ukrainki szukają Polaków

Randka z Ukrainką – Jak się zachowywać?

Jeżeli umówisz się na randkę z Ukrainką, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Ukrainki są przede wszystkim bardzo urodziwe, co może sprawiać trudności w zapanowaniu nad emocjami podczas takiego spotkania. Pamiętaj, aby zachować spokój i opanowanie. Nie zapominaj, że z góry jesteś na wygranej pozycji. Miej to na uwadze podczas całego spotkania.

Pamiętaj także o tym, że Ukrainki są inne niż Polki. Mogą mieć trudności z płynnym porozumiewaniem się w języku Polskim, dlatego bądź dla nich wyrozumiały, co jeszcze bardziej je do Ciebie zachęci.

Jak więc powinieneś się zachować? Oto lista rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę:

  • bądź spokojny i opanowany
  • pomagaj w razie pomyłek językowych (nie wypominaj)
  • dyskretnie inicjuj dotyk i nowe tematy rozmowy (Ukrainki są zazwyczaj nieśmiałe)
  • zapłać za randkę
randka z Ukrainką

Czy to prawda, że kobiety z Ukrainy szukają mężczyzn w Polsce?

Tak, coraz więcej Ukrainek poszukuje swojego partnera życiowego właśnie w Polsce, ze względu na aspekty o których pisałam powyżej.

W ostatnim czasie zauważamy szczególnie duży napływ Ukraińców do Polski. Sprzyja to zjawisku poszukiwania przez Ukrainki mężów w Polsce, czego efektem są liczne ogłoszenia matrymonialne Ukrainek.

Podsumowanie

Najlepszym sposobem na poznanie Ukrainki jest skorzystanie z portali randkowych do tego przeznaczonych, które wymieniłem powyżej. Możesz przetestować kilka z nich, co da Ci gwarancję poznania odpowiedniej Ukrainki.

Nie zapominaj, że jako Polak jesteś na wygranej pozycji, dlatego bądź pewny siebie, entuzjastycznie nastawiony, inicjuj tematy rozmowy i kontakt fizyczne. Dzięki temu Ukrainka poczuje, że jesteś odpowiednim kandydatem na chłopaka oraz męża.